Ansvariga hyresgäster

Kontaktpersoner på respektive verksamhet

Företag

Namn

Mejladress

Telefon

Adastra Ekonomi

Susanne

Lundin

susanne@adastraekonomi.se

Ekerö Padel

Maria

Capistrano Björklund

maria@ekeropadel.se

Restaurang Jungfrusund

Amir

Jalilian

info@restjungfrusund.se

Addwater

Kjell

Johansson

info@addwater.se

CAA

Claes

Elefalk

claes.elefalk@caa.com

E.K.S. Team

Salvis

Krumins

salvis@jungfrusund.se

Golfbaren

Hans

Olofsson

hans@golfbaren.se

Hagaringen

Jan

Jenevik

janne@hagaringens.se

Hamberg Förvaltning

Peter

Hamberg

peterhamberg@hotmail.com

Hamberg Förvaltning

Gaétan

Boyer

gaetan.boyer@hambergforvaltning.se

HLL-Bengtsson

Håkan

Bengtsson

bengtsson@starcigar.se

JMS

Sebastian

Ritola

sebastian@jungfrusund.se

Jungfrusundsbåtar

Håkan

Reinholdz

hakan@jungfrusundsbatar.com

Jungfrusunds Marinservice

Nicklas

Hjelm

nicklas@jungfrusundsmarin.se

08-56033435

Jungfrusunds Marinservice

Sara

Hjelm

sara@jungfrusundsmarin.se

070-3605605

JRR

Cathy

Tillander

cathy@jrr.se

08-121 392 31

JRR

Ulrika

Backteman

ulrika@jrr.se

08-121 392 33

Karlaplanskliniken

Isabelle

Spicker

Info@karlaplanskliniken.se

070-456 45 77

KWPA

Patrik

Wedin

patrik.wedin@kwpa.se

073-333 55 47

Lindea

Lina

Lindkvist

lina@lindea.se

070-766 66 40

MM Skincare

Lene

Meldgaard

lene@mmskincare.se

MM Skincare

Nenna

Stetter

nenna@mmskincare.se

070-4611369

Mälarö Naprapatverk

Örjan

Lillevik

orjan.lillevik@ryggklinikken.no

Mälarö Träningsverk

Birgitta

Steenhouwer

birgitta@malarotraningsverk.se

0708-144955

Mälarö Träningsverk

Malin

Lindbom

malin@malarotraningsverk.se

072-2257560

Necesse

Malin

Lygdman

malin.lygdman@necesse.se

Schiedel

Victor

Primell

victor.primell@schiedel.com

08-58 00 44 70

Stophia

Sven Erik

Enger

see@stophia.se

0763 13 02 82

Ekerö Budservice

Marcus

Jakab

marcus@ekerobudservice.se

076-322 04 77

Ekerö Budservice

Elias

Loncar

elias@ekerobudservice.se

072-561 31 38

Kindahls Dansakademi

Danielle

Kindahl

danielle@kindahlsdansakademi.se

070-8381200

Kindahls Dansakademi

Denise

Kindahl Jörnåker

info@kindahlsdansakademi.se

SGC

Mario

Meza

info@sgc-sweden.se

0709-126002

Ekerö Djurklinik

Caroline

Palmert

caroline@palmert.se

070-7193142

Ekerö Djurklinik

Jon

Palmert

jon@palmert.se

Mälarö Sports Clinic

Nina

Hjelm

nina@malarosportsclinic.se

0708-340771

Salong Närlunda

Caroline

Selander

kontakt@salongnarlunda.se

O’Learys

Javier

Moina

javier.moina@olearys.se

076-0700334

Ditec

Daniel

Törnwall

info@bimav.se

070-823 77 25

Lakewise

Tobias

Nordberg

tobias@lakewise.se

070-767 34 41

Lakewise

Borgar

Hansli

borgar@lakewise.se

070-544 21 17

Matton

Mats

Karlsson

mk@matton.se

070-8645937

Matton

Mikael

Kinnunen

mki@matton.se

070-3011984

Small Big Wines

Pernilla

Ringenhall

pernilla@smallbigwines.com

Busviken

Jungfrusund

Jan

Björklund

jan.bjorklund@jungfrusund.se

Plain Vanilla

Blond Hour

Ingela

Grip

ingela@plainvanilla.se

073-6461073

Jungfrusund

Henkle

Henrik

Kleist

henrik@jungfrusund.se

070 2215972

Jungfrusund

Ekerö Padel

Anna

McFadyen

anna@jungfrusund.se

08-240300

E-postlista att kopiera:

susanne@adastraekonomi.se
maria@ekeropadel.se
info@restjungfrusund.se
info@addwater.se
claes.elefalk@caa.com
salvis@jungfrusund.se
hans@golfbaren.se
janne@hagaringens.se
peterhamberg@hotmail.com
gaetan.boyer@hambergforvaltning.se
bengtsson@starcigar.se
sebastian@jungfrusund.se
hakan@jungfrusundsbatar.com
nicklas@jungfrusundsmarin.se
sara@jungfrusundsmarin.se
cathy@jrr.se
ulrika@jrr.se
Info@karlaplanskliniken.se
patrik.wedin@kwpa.se
lina@lindea.se
lene@mmskincare.se
nenna@mmskincare.se
orjan.lillevik@ryggklinikken.no
birgitta@malarotraningsverk.se
malin@malarotraningsverk.se
malin.lygdman@necesse.se
victor.primell@schiedel.com
see@stophia.se
marcus@ekerobudservice.se
elias@ekerobudservice.se
danielle@kindahlsdansakademi.se
info@kindahlsdansakademi.se
info@sgc-sweden.se
caroline@palmert.se
jon@palmert.se
nina@malarosportsclinic.se
kontakt@salongnarlunda.se
javier.moina@olearys.se
info@bimav.se
tobias@lakewise.se
borgar@lakewise.se
mk@matton.se
mki@matton.se
pernilla@smallbigwines.com
jan.bjorklund@jungfrusund.se
ingela@plainvanilla.se
henrik@jungfrusund.se
anna@jungfrusund.se

Kontakta oss

Min fråga gäller:

Kontaktuppgifter:

Warning: Undefined array key "field_instruction_position" in /home/jungfrusund/public_html/wp-content/plugins/acf-frontend-form-element/main/elementor/widgets/general/frontend-form.php on line 746

Warning: Undefined array key "hide_field_labels" in /home/jungfrusund/public_html/wp-content/plugins/acf-frontend-form-element/main/elementor/widgets/general/frontend-form.php on line 775

Warning: Undefined array key "field_label_position" in /home/jungfrusund/public_html/wp-content/plugins/acf-frontend-form-element/main/elementor/widgets/general/frontend-form.php on line 776

KUL ATT NI VILL KOMMA HIT!

Fyll i formuläret nedan så återkommer vi till dig med ett förslag eller vidare diskussion.

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.

Din bokning är nu raderad

En bekräftelse på avbokningen är skickad till din e-postadress.Välkommen att boka en ny tid när det passar bättre! Ha en fin dag!

Mina bokningar

Har du precis gjort en bokning som inte syns? Prova att ladda om sidan.
Vi använder cookies för att kunna förbättra din upplevelse på vår webbsida. Läs mer om hur vi behandlar dina personuppgifter här.